Srdce máme jen jedno,přesto se do něho vejde tolik přátel

Holky na vodítku

5. května 2008 v 17:04
1.JMENUJI SE ESTER(jsem gamblerka)
Ester vyrůstala s rodiči.V šestnácti začala pomáhat svému kamarádovi v získání zisku v jeho podniku.Tam potkala kluka,krásného ale nevidomého.Začali spolu žít.Ale Ester pořád hrála a už neměla peníze.Kradla a nakonec se i rozešla se svým klukem.Žila na ulici než ji rodiče neodvedli do Bezděkovské léčebny.
2.JMENUJI SE MARTINA(jsem bulimička)
Martina vyrůstala pouze se zamindrákovanou matkou. Veškerá výchova směřovala k tomu, že z dcery nesmí být boubelka. Nesmí být tlustá, osamělá a nešťastná jako její máma. Martina tedy kopíruje matčiny nepřetržité diety, až se odmítáním jídla dostane na okraj propasti. Ač se nenávidí za to, co dělá, nemůže si pomoc a z anorektičky se stává bulimičkou.
3.JMENUJI SE ALICE(jsem narkomanka)
Alice je inteligentní gymnazistka, které rodiče naprogramovali kariéru lékářky. Stresy v rodině plynoucí ze strohé výchovy a osobních problémů všichni řeší nejrůznějšími léky. Alice chce nejdřív rodičům vyhovět, ale jak se vyskytne skulina v podobě samostatně prožitých prázdnin, zatouží být dospělá a zároveň vyzkoušet zakázané ovoce. Nová láska ji nutí vyhledávat drogu - a zběsilý kolotoc se rychle roztáčí ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama