Srdce máme jen jedno,přesto se do něho vejde tolik přátel

Druhy manga obrázků

9. května 2008 v 18:31
Shoujo Manga (shoujo - dívka) - manga určená dívkám a ženám. Je romantická, někdy řeší vztah matka/dcera. Později se začaly objevovat prvky sci-fi/fantasy, a hranice mezi shoujo a shounen mangou se začala vytrácet.
Mahou Shoujo (mahou - magie) - hlavní hrdinkou bývá dívka, která v sobě objevuje zvláštní schopnosti, které používá buď k záchraně světa nebo k vyrovnání se se životem. Často se také objevuje mluvící zvířátko/plyšák, která hrdince radí co má dělat.
(například je to zoey z mew mew power která má koťátko)
Shounen Manga (shounen - chlapec) - tato manga bývá akčně nebo sportovně zaměřená, často s nádechem humoru. Je určená především chlapcům, ale stejně jako chlapci čtou shoujo, tak i dívky čtou shounen mangu.
Yaoi/Shounen Ai (ai - láska) - v Yaoi se objevuje vztah mezi muži, a to většinou na sexuální úrovni. Oproti tomu v Shounen Ai dojde maximálně k polibku.
Yuri/Shoujo Ai - je tomu podobně jako v Yaoi/Shounen Ai, jen s tím rozdílem že se jedná o dívky.
Hentai (hentai - úchyl) - vyloženě manga pro čtenáře starší 18ti let. Taky obsahuje ještě různé odnože, například Ecchi (Ecchi Hentai), které není přímo hentai, jen je styl kresby více eroticky zaměřen.
(sem obrázek dávat nebudu protože je to moc hambatý,slušněřečeno)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tady?

Jo a moc 45.9% (17)
No jo 10.8% (4)
Mohlo by to být lepší 2.7% (1)
Nevim 0% (0)
Hrůza! 40.5% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama